Курси та тренінгинавчального центру «Орієнтир»

Не забувайте: «Три речі ніколи не повертаються - Час, Слово, Можливість» (Конфуцій). Час, використаний на Навчання, дасть Вам нові Можливості. Успіхів Вам у навчанні!

Навчальний центр "Орієнтир"

Навчально-консалтингове підприємство «Орієнтир» було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів у багатьох регіонах України. Нами активно впроваджуються сучасні інноваційні методи навчання та супроводу. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів. Всі наші курси і тренінги мають практичну спрямованість. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання.

Навчально-консалтингове підприємство «Орієнтир» було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів у багатьох регіонах України. Нами активно впроваджуються сучасні інноваційні методи навчання та супроводу. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів. 

Бухгалтерські курси і навчання BAS (1С)

Бухгалтерський і податковий облік + програма BAS (1С)

Бухгалтерія та податки для фізичних осіб - підприємців (спрощена та загальна системи)

Облік розрахунків через реєстратори розрахункових операцій (РРО/ПРРО)

Комп'ютерна програма "BAS Малий бізнес" (для ФОП)

Розробка та просування сайтів

Бізнес-курси і тренінги

Власний бізнес: створення і розвиток

Власний бізнес: створення і розвиток

Управлінський облік і бізнес-аналіз

Управлінський облік і бізнес-аналіз

Іноземні мови

© 2024 Навчально-консалтингове підприємство «Орієнтир», ФОП Богатирьов Олег Володимирович. Всі права захищені.