Курси та тренінгинавчального центру «Орієнтир»

Не забывайте: “Три вещи никогда не возвращаются – Время, Слово, Возможность” (Конфуций). Время, использованное на Обучение, даст Вам новые Возможности. Успехов Вам!

Навчальний центр "Орієнтир"

Учебно-консалтинговое предприятие “Ориентир” було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів у багатьох регіонах України. Нами активно впроваджуються сучасні інноваційні методи навчання та супроводу. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів. Всі наші курси і тренінги мають практичну спрямованість. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання.

Учебно-консалтинговое предприятие “Ориентир” було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів у багатьох регіонах України. Нами активно впроваджуються сучасні інноваційні методи навчання та супроводу. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів. 

Бухгалтерські курси і навчання BAS (1С)

Бухгалтерський і податковий облік + програма BAS (1С)

Бухгалтерський облік і податки для ФОП + комп'ютерна програма «BAS (1С) Малий бізнес»

Розробка та просування сайтів

Бізнес-курси і тренінги

Власний бізнес: створення і розвиток

Власний бізнес: створення і розвиток

Управлінський облік і бізнес-аналіз

Управлінський облік і бізнес-аналіз

Іноземні мови

© 2021 Навчально-консалтингове підприємство «Орієнтир», ФОП Богатирьов Олег Володимирович. Всі права захищені.